09121000555قفسه وکیلی (vitko) | نردبان مخابراتي | توضيحات
کانال تلگرام قفسه بندي وکيلي
 
    نردبان مخابراتينردبان مخابراتي

تعداد بازديد : 825 | دسته بندي : نردبانبه‌صرفه‌ترین و ساده‌ترین راه رسیدن به ارتفاعی معادل یک ساختمان سه‌طبقه، بکار گرفتن یک نردبان کشویی یا مخابراتی است. نردبان مخابراتی محصولی ساده، منعطف، سبک و مقاوم است که می‌توانیم در مناسبت‌های گوناگون و با اندازه دلخواه آن‌ را بکار گیریم ....

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام ایمن یاب، نردبان کشویی یا مخابراتی، نامی است که روی نردبان مرکب از ۲ یا ۳ نردبان مجزا از هم که در کنار هم کار می‌کنند، نهاده شده است. دلیل نام‌گذاری، استفاده گسترده تکنسین‌های شرکت مخابرات از این مدل نردبان است که در طول زمان، نام مخابرات را روی آن نهاده است. ما در حین کار می‌توانیم نردبان‌ها را روی‌هم سوار کنیم و یک نردبان بسیار بلند داشته باشیم و یا حتی تک‌تک از آن‌ها استفاده کنیم.

نردبان دوم و سوم روی پله اول خود یک گیره فولادی چنگک مانند دارند که روی پله‌های نردبان پایینی سوار می‌شوند. به این ترتیب کاربر می‌تواند نردبان دوم را روی هر کدام از پله‌های نردبان پایینی که دوست داشته باشد قرار داده، ارتفاع مطلوب خود را بسازد و بالا برود. نکته مهم در اینجاست که کاربر این محصول را باید به دیوار یا هر سطح مقاوم و بلند دیگر مانند درخت یا دکل برق تکیه داده و استفاده کند. لطفاً بخاطر داشته باشید بکار بردن نردبان مخابراتی در حالت دو طرفه در وسط اتاق یا سالن خیلی امن و اصولی نیست و پیشنهاد نمی‌شود.

برای تأمین نیاز کاربران در دستیابی به ارتفاعات مختلف، سایزهای گوناگونی از نردبان مخابراتی تولید می‌شود. از مدل دوتکه ۱۰ پله تا ۳ تکه ۳۳ پله؛ یعنی از ۳ متر تا ۹ متر. نردبان ۹ متری دست یک کاربر با قد ۱۸۰ سانتیمتر را به ارتفاع ۱۰ متر می‌رساند! نردبان‌های مخابراتی را از فلز آلومینیوم آلیاژی تولید می‌کنند که بسیار سبک و مقاوم هستند؛ اما فراموش نکنید که تحمل وزن هر نردبان نیز حدی دارد و حتماً باید به آن توجه شود. چون مساله امنیت و سلامتی کاربر در میان است. این عدد روی بدنه هر نردبان نوشته‌شده است. محض اطلاع، دو محصول نردبان مخابراتی ۱۸ پله ۵ متری و نردبان مخابراتی ۳۳ پله ۹ متری از سایرین پرطرفدارتر و مشتری‌پسندتر هستند.

 مدل_________________________________________________________________________________________________________________

 نردبان راداستار

 

نردبان پرشین

 

نردبان دماوند

 

 نردبان البرز 

_________________________________________________________________________________________________________________________