09121000555قفسه وکیلی (vitco) | سنگين | توضيحات
کانال تلگرام قفسه بندي وکيلي
 
    سنگينسنگين

تعداد بازديد : 1777 | دسته بندي : قفسه بندي راک 

 توضیحات قفسه بندی صنعتی راک 

همانطور که می دانید از اسم قفسه راک سنگین مشخص است که نوعی از دسته های قفسه بندی های بوده که از آ ن در نگهداری اقلام حجیم و سنگین  استفاده می گردد. از آن جای که قیمت این نوع قفسه ها برای مشتریان حائز اهمیت بودهما مجموعه ی از لیست قیمت ها را ر درسترس قرار داده ایم. نکته مهم در راجب کیفیت این نوع قفسه بوده که مجموعه ما با اطمینان کامل ویژگی های یک قفسه استاندارد را حفظ کرده است. در ادامه ما به شما کمک میکنیم تا چگونه در انتخاب خود مطمئن باشید.

 

 

بیشترین تحمل بار قفسه بندی راک سنگین

 

 
قفسه بندی راک، یکی از انواع سیستم های قفسه بندی است که امروزه در دسترس می باشد. این نوع سیستم قفسه بندی به دلیل ویژگی ها و قابلیت هایی که دارد با استقبال زیادی روبرو شده است.

این روزها قفسه های  راک یکی از بهترین و پرکاربردترین قفسه هایی هستند که در مکان های گوناگون برای قرار دادن اجسام و لوازم سنگین مورد استفاده قرار می گیرند. و این امر منجر به رونق تولید این عرضه می شود. اقلام مورد نظر برای قرارگیری بر روی این سیستم قفسه بندی به صورت مسطح و یا پالت های دیواره دار و به شکل یکپارچه قرار می گیرند که برای بارگذاری آنها بصورت لیفتراک و دستچین استفاده می شود.

در مورد بیشترین تحمل بار این نوع سیستم ها باید بدانید که این سازه حداکثر تا 3 تن وزن را تحمل میکند. و معمولا هر طبقه 650 تا 1/550 وزن را تحمل دارد شما خریداران محترم این سازه را می توانید با توجه به فضای نیازی خود چینشش را انجام دهید.

مزیت قفسه بندی راک سنگین با سایر قفسه راک این است که: تفاوت های اصلی این سازه سنگین با سازه های سبک و نمیه سنگین استحکام بالای آن و مقاوم در برابر ضربه های احتمالی می باشد.

 

 

 

 
اجزای تشکیل دهنده قفسه بندی راک سنگین

 

از مهمترین اجزای تشکیل دهنده این سیستم قفسه بندی می توانیم به قاب، بازو، قفل بازو، زیر پالتی، رابط های بین قاب، محافظ ستون، زیر جعبه ای، محافظ قاب، بازوی تقویت، پالت پروفیلی و... اشاره کنیم.

معمولاً این سیستم قفسه بندی به گونه ای طراحی می شود که قاب های آن طوسی رنگ، بازوها و هر کدام از اجزای طبقات نارنجی و سایر اتصالات به صورت گالوانیزه می باشند. بیشترین موارد کاربرد این نوع سیستم قفسه بندی در انبارهای مواد، کالاها، سردخانه ها و... می باشد.

 یکی از ویژگی های برجسته این نوع سیستم قفسه بندی امکان اتصال پیچ و مهره های قفسه بندی ها به یکدیگر می باشد. طبقه بندی قفسه های این سیستم را میتوان با توجه به ابعاد و ارتفاع فضای موجود تغییر داد و به نحوی طراحی کرد که بیشترین تناسب را با محیط داشته باشد.

 

 

 

 

 و ویژگی دیگر این نوع قفسه

 

. قابلیت جابجایی طبقات با گام 76 میلیمتر 

. طارحی و نصب تا چند طبه و بارگذاری متناسب با ارتفاع سالن

. قابلیت اتصال پیچ و مهره ای اجزاء قاب

. تنوع در ابعاد وتحمل بار

. دسترسی آسان و سریع به کالا ومواد

 

 امروزه اکثر کسب و کار های صنعتی در حال توسعه یافتن می باشد و نیاز آ نها به انبار بیشتر شده است. و برای فضا سازی انبار خود به قفسه صنعتی راک سنگین روی آورده اند. با توجه به نیاز بیشتر تقاضا کننده این نوع از قفسه ها دارای انواع مختلفی می باشد.

 

 

 جهت اطلاع از بروز ترین قیمت با شماره های روبرو تماس حاصل فرمایید.                                                                                          09121000555     09122000555    09123000555    09124000555